פרופיל חברה

יעיש עמוס שיפוצים ותיקונים,

בניית בית חדש, או שיפוץ דירה בבית הקיים, הם פרויקטים מורכבים שדורשים השקעת זמן, מאמץ וכסף.

עבודות שיפוצים ותיקונים אינסטלציה בפתח תקווה

שיפוצים ותיקונים, תיקון תריסים חשמליים,יעיש עמוס,SP אינסטלציה, איתור נזילות, הדרך הבטוחה לקבל תוצאות מדויקות של עבודות שיפוצים, היא להיעזר בבעלי מקצוע איכותיים ורציניים הנמצאים אצל עמוס יעיש שיפוצים. הכול מתחיל ונגמר במקצוענותו של האדם שמגיע אליכם למבנה שאתם מעוניינים לשפץ ומלווה אתכם בכל התהליך המורכב מתחילתו ועד סופו, כשכמובן שגם נושא האחריות לעבודה השיפוצים,אינו נופל בין הכיסאות. שיפוצים הם דבר לא פשוט במדינת ישראל, ולכן ניתן לראות כיצד עבודות שיפוצים,חשמל, אינסטלציה, צבע, וכד' מסתיימות בפעמים רבות במפח נפש של בעל הבית, הדירה, או המשרד.

שיפוצים ותיקונים בעל מקצוע כמו עמוס יעיש שיפוצים,

בעל מקצוע כמו עמוס יעיש שיפוצים ותיקונים,שבאמת אכפת לו מלקוחותיו ירכוש את חומרי האיטום והצבע העמידים ביותר עבור כל פרויקט של צביעה. הוא גם לא יבצע עבודות שיפוצים ללא חומרים וציוד המתאימים במיוחד לאותה עבודה שהוא מבצע. עבודות גבס לא יכולות להתבצע ללא לוחות גבס איכותיים, המגיעים בהתאמה שונה לחדרי שינה או לחדרי אמבטיה למשל. רק שיפוצים שנעשים ברצינות הם כאלו שמתוכננים כראוי מתחילתם ועד סופם, מאחר ורק כך ניתן להימנע מחריגות ומאכזבות.

שיפוצים ותיקונים עמוס יעיש שיפוצים ותיקונים,מתייחסים לפרויקט שיפוצים

עמוס יעיש שיפוצים ותיקונים,מתייחסים לפרויקט שיפוצים כהזדמנות להוכיח ללקוח שהוא עשה את הבחירה הנכונה. כל גודל של עבודה שיפוצים,מקבל את כל הרצינות הנדרשת, ולכן עיצוב חדרי אמבטיה, הדבקת ריצוף או ייצור והתקנת מטבחים, נעשים עם ראייה נכונה של צרכיו של הלקוח. התוצאה של השיפוצים ותקונים בדרך הזו תמיד משביעה רצון, מאחר והראייה דרך עיני הלקוח, יחד עם הליווי אישי שלנו, אינם מסכנים את ציפיותיו ואינם מפתיעים אותו לרעה בתוצאות שליליות או במחיר סופי שגדול על מידותיו.

שיפוצים ותיקונים הניסיון שצברנו בשיפוץ דירות ובבתים

כמו בכל תחום, הגדרת הצרכים והיכולות שלכם, תכנון מפורט ובחירה נכונה של בעלי המקצוע בשיפוצים ותיקונים, יבטיחו את התוצאה שציפיתם לה, ותמנע אכזבות ותסכולים בסוף התהליך. הניסיון הרב (והמוצלח) שצברנו בשיפוץ דירה בבתים ובביצוע עבודות שיפוצים ותיקונים, במהלך בניית בית חדש, מאפשר לנו להציע לכם את כל סוגי העבודות השיפוצים ותיקונים, וללוות אתכם באופן צמוד משלב התכנון ועד לשלב הביצוע של השיפוצים.חוץ מזה, אנחנו יכולים לעשות כמעט הכל בשיפוץ דירה:

 • אמנות עיצוב גבס נישות דקורטיביות בשילוב גופי תאורה (ספוטים) שקועים הנמכת תקרות ופרוזדורים יצירת קרניזים מסוגננים למערכות תאורה מדפים מעוצבים בשילוב זכוכית ועץ הוספת חדרים בבנייה מחומר פנל מבודד.
 • חיפוי וריצוף קרמיקה ופורצלן
  אנחנו נעזור בתכנון השיפוצים,האמבטיה כולל תכניות בפרספקטיבה נשלב פסים נישות בתוך הקרמיקה מוצרי קרמיקה, שיש ואבן לריצוף פנים וחוץ הדבקת קרמיקה על ריצוף ישן.
 • שפכטל וצבע וטכניקותיעיש עמוס שיפוצים ותיקונים, יעזור לכם לעצב גוונים חדשים לבית יעוץ בבחירת המראה – שילוב גוונים וטכניקות צביעה או טיח צבעוני ביצוע איכותי, מקצועי ומהיר של שתי שכבות או יותר, בהתאם לצורך איטום סדקים וחורים בקירות.
 • בזמן השיפוצים,  נעטוף עם ניילון כל הריהוט בביתו…ניקיון יסודי של כל כתם צבע אחרי השיפוצים,
 • תיקון אינסטלציה איתור נזילות ואיטום
  תכנון והתקנת צנרת חדשה SP לחיצה בשלב בניה או שיפוץ דירה. שיפוץ צנרת ישנה. איתור נזילות ותיקון. משאבות ניקוז וסילוקית למרתפים.
 • תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכות חשמל – כל סוגי עבודות החשמל תשתיות חשמל וטלפוניה התקנת גופי תאורה.
 • חלונות ותריסים יעיש עמוס שיפוצים ותיקונים

  • 123y2y@gmail.com https://www.y2y.co.il

  כל סוגי העבודות האלומיניום תיקוני תריסים חשמליים החלפת חלונות כיס כל סוגי

 • הפרופילים והצבעים הבלגי.ייצור תריסי אלומיניום, תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים פ"ת,החלפת זכוכיות, תיקון תריס חשמלי,תיקון תריס רפפה, החלפת תריסים, החלפת גלגלים,החלפת שלבים, התקנת מנעולים לתריס,

יחד איתנו באים לעבודה השיפוצים, ניסיון של 30 שנה, מוניטין מוצלח והרבה אהבה למקצוע ולאנשים.

איתור נזילות מים, אינסטלציה SP, יעיש עמוס מומחה הניסיון הרב (והמוצלח) שצברנו בשיפוצים ואינסטלציה בבתים ובביצוע עבודות במהלך 35 שנה נותן לנו יתרון כי לנו-לא צריך לקרוא פעמיים ועוד ים של המלצות מלקוחות מרוצים

פרופיל חברה איתור נזילות מים,גילוי נזילה ללא נזק,מצלמה טרמית,רטיבות בקיר,איתור נזילה
איתור נזילות פתח תקווה
מצלמה איתור נזילות וגילוי מים, אינסטלציה SP, גילוי נזילה בצינור, בדיקה עם טרמית, בעלי מקצוע לגילוי נזילות,גילוי נזילות מים, דליפות ורטיבות על ידי מצלמת אינפרא אדום, איתור רטיבות,מכשיר לגילוי נזילות מים,

פרופיל חברה תעודת מוסמך לאיתור נזילות

עמוס עבר בהצלחה מבחן קורס טרמוגרפיה LEVEL 1    במכללה של חברת חשמל בחדרה,

מוסמך לאיתור נזילות מים ותקלות בחשמל

 פרופיל חברה

 

 

פרופיל חברה שיפוצים ותיקונים,אינסטלטור בפתח תקווה,שיפוץ חדר אמבטיה,תיקון ניאגרה
שיפוצים ותיקונים,אינסטלטור בפתח תקווה,שיפוץ חדר אמבטיה,תיקון ניאגרה

 

 

פרופיל חברה שיפוצים ותיקונים איתור נזילות מים
פרופיל חברה שיפוצים ותיקונים איתור נזילות מים

 

יעיש עמוס שיפוצים, בעל תעודה  לעיצוב מטבחים וחדרי אמבטיה, לימודים במכללה לעיצוב College of Design.