ניאגרה סמויה wisa שירות מקצועי

 אין מקום לחובבנות בשירות לניאגרה סמויה-WISA

ניאגרה סמויה wisa שירות מקצועי שמות מותגים רבים מוכרים לאלו שרוצים לקנות ניאגרה סמויה בישראל. כך גם WISA היא ניאגרה מוכרת שכבר מותקנת בלא מעט מקומות. ברגע שצריכים שירות לניאגרה כזו חושב להסתמך רק על מי שמכיר היטב את המספר הרב של מותגים של ניאגרות סמויות שמשווקות בישראל ומוצעות לכל מי שמעוניין בהן.
חשוב מאוד להבין עד כמה אין מקום לחובבנות כשמדובר על שירות של תיקון ניאגרות סמויות. זאת בין אם מדובר בדגם פשוט של חברה פחות מוכרת, ובמיוחד אם מדובר על ניאגרה סמויה WISA. שירות מקצועי הוא הדבר היחיד שאותו יהיה מוכן לקבל מי שרוצה לראות כיצד הניאגרה שלו חוזרת לשרת אותו מיידית.

 

בין ידע רב לניסיון החשוב של מבצע התיקון

אם רוצים להציע שירות רציני של תיקון ניאגרות חשוב מאוד להציג ידע רב בתחום זה. אחרי הכול, יש קצת הבדל בין עבודות אינסטלציה פשוטות, ובין עבודה עם חלקים לניאגרות שונות. לגבי WISA, הרי שגם כאן, ידע רב של בעל המקצוע יאפשר תיקון מהיר ומדויק של כל תקלה בין אם היא פשוטה ובין אם מורכבת מאוד.

ניאגרה סמויה wisa שירות מקצועי

גם ניסיון הוא דבר חשוב אליו יש להתייחס בכובד ראש כשמדובר על תקלה במצוף של ניאגרה סמויה WISA או על כל תקלה אחרת. זאת מאחר וניסיון רב שנים עם שירותי תיקון ניאגרות מעיד על כך שבעל המקצוע יכול לאתר במהירות רבה כל תקלה ולדעת בדיוק מה צריך לעשות על מנת לפתור אותה לחלוטין.

ניאגרה סמויה wisa שירות מקצועי
המיכל הניאגרה הסמוי לא מתמלה מים צריך לתקן ולהחליף גומיות

כשיש למי לפנות במקרי הצורך

כל אחד ישמח לדעת שברגע שיש לו תקלה בניאגרה סמויה הוא יודע למי לפנות. הכוונה היא לכך שכמובן שאף אחד מאתנו לא רוצה לסבול מתקלה בניאגרה כמו WISA או כל ניאגרה אחרת, אך ברגע שקורה משהו כמו נזילה בניאגרה או תקלה באותם לחצני ניאגרה סמויה, חשוב לעבוד עם מי שיכול הציע פתרון מלא.

ניאגרה סמויה wisa שירות מקצועי

שילוב של ידע, ניסיון, רצון אמיתי, מיומנות ואמינות מביא לכך שגם תיקון ניאגרה סמויה כמו WISA יתבצע על הצד הטוב ביותר ויראה לכל בעל נכס שהוא יכול לפנות לאיש המקצוע המתאים בכל בעיה רלוונטית. כך, גם בעיות קשות מאוד אינן צריכות לגרום לחשש אצל בעל בית או משרד שיש לו ניאגרה של WISA.

שירות ניאגרות סמויות ויסה-Wisa טכנאי מקצועי

שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה בקלות וקצת הומור

שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה  בקלות והומור בעבודה

 

 שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה בקלות וקצת הומור וכך, בלי הומור, לא היה אפשרי לשרוד ,כאשר לקוחה  מתיישבת בפועל, כמו שבודקים מזרון, על יותר ממאה אסלות ,במעמד הבחירה הגורלית ,בטענה שהיא חייבת לנסות ולראות ולשבת איך היא מרגישה על האסלה ,בגלל הגב הכואב שלה.

ואם לא נצחק איך נענה לאדון שטוען לאקוסטיקה גרועה בין קיר חדר השירותים לפינת האוכל ,ושומעים כל פעולה שנעשית שם ? ההמלצה היא לתלות שטיחים על הקיר או לעשות פיפי בעדינות….ואיך נענה ללקוח שטוען מאז השיפוץ באמבטיה לפני שנה וחצי יש לו נמלים על השיש אנחנו אומרים לו לתת לנמלים את מס. הטלפון שלנו ואנחנו נדבר עם הנמלים שעבורו לשכנים, והוא עונה יש הרבה לתת לכולם? ואנחנו עונים כן על אמת.

שיפוצים ותיקונים הממצאים בסתימות של הביוב 4 צול (קוטר 11 ס"מ) ,שזה דבר נדיר.)

מצלצלים בשעה 10 בלילה שנגיע דחוף כל בית מוצף בביוב

אנחנו מגעים ומה מוצאים הפתעה רגליים של כיסא בתוך צינור הביוב .פשוט  נזרקו מדירה בגג

הדייר מהגג אומר הוא ראה חור והוא זרק חשב שזה סתם חור,

מצלצלים מבית פרטי מבקשים שנגיע דחוף הכול עולה החוצה  מביוב סתום בגינה

ומה מוצאים? נכון רגיל זוג נעליים בתוך הצינור הביוב ועד היום אני לא מבין איך נעליים הם יגעו לביוב

שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה בקלות וקצת הומור ניאגרה סמויה
שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה בקלות וקצת הומור ניאגרה סמויה

מבקשים שנגיע דחוף לטפל בסתימה כיור מטבח נכון

ברור אין הפתעות המטפלת שפכה? כמות נדיבה של אורז שהתנפח בסיפון.

בעלים בשיפוץ:" למה צריך את השיפוץ בשביל מה ? חייתי חי ככה בשלום עוד 20/30 שנה, יכול עד סוף חיי".

ובכלל, לרוב הנשים לא אוהבות שיש בצוות "בועלים" (בעלים)

גב 'נכבדה דוברת אנגלית כ"שפת אם" התקשתה להסביר שלבעלה יש תלונות כשנכנס לשירותים, מסיבה כלשהי. רצתה לאומר: "כל פעם שבעלי נכנס לשירותים הוא מאונן (מתלונן,) הלא ששכחת את ה-ת'…בעיה קשה!

שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה בקלות וקצת הומור

בעל עצלן מתלונן שבמערכת הטוש ,(אינטרפוץ) כשסוגרים את ידית המים כדי להסתבן, המים חוזרים לידית הטוש מהטוש העליון, זה לא נוח כל פעם מחדש להעביר לטוש שלמעלה וכוו'. ואז אני מרגיע  אותו ואומר לו שבעוד כחודשיים המנגנון יתקלקל ויהי לו טוב.

ואיך מתבאסים כשמוצאים בקירות "סטפה" של לירות משנות ה -70 ,שלא שוות כלום.

וכשרוצים קצת "לשבור את הצבע" מיד אני מגיש ללקוחה פטיש !

וגם שלקוח מבקש ממני להגיע דחוף בגלל נזילה מים מניאגרה הסמויה והשעה 19.30 בערב ואני בדרך הביתה מיום עבודה קשה אני אומר לו שאישתי היקרה נועלת את הבית בשעה 20.00 ואם אני יחזור אחרי 20:00 ולא היה לאן לחזור הזה הוא מוותר לי ואני  טוב תגיע הגיע מחר בבקר.

הומור זה דבר שמציל בעבודה גם כאשר מתחילים לשבור קירות ופעמיים מפסיקים את העבודה, ומבקשים להחזיר את המצב לקדמותו. כי עדיין מתלבטים אם לשפץ או למכור את הדירה.

ובלי ההומור לא הייתי יכולה להשקיע "שעה של דיון רציני" בהחלטה, האם לצבוע ב"לבן מעונן/לבן שלג או לבן כפור"

והאמת היא שלפעמים מרוב שבא לי לבכות אני צוחק, וזה עוזר. לקחת הכול בקלות

בהצלחה………. שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה בקלות וקצת הומור

יעיש עמוס שיפוצים ותיקונים אינסטלציה איתור נזילות

שיפוצים ותיקונים שיפוץ דירה בקלות וקצת הומור ניאגרה סמויה 

נכתב בשנת 2000 היום לא בשיפוצים היום אני מתקן ניאגרות סמויות ומוכר חלקים לניאגרות https://www.niagara.co.il/